Gokarty

Gokarty Kraków Atrakcje na urlopie to również zabawy. Jazda gokartem dostarcza niezapomnianych emocji. Uczucie jak na torze Formuły 1 jest znane nie tylko rajdowym kierowcom. Gokarty zapewniają dużo frajdy każdemu, kto odważy się poszaleć na torze rajdowym. Bezpieczna jazda małym samochodem stanowi doświadczenie edukacyjne przed wyruszeniem na prawdziwe drogi w Krakowie. Chwile relaksu spędzone na torze wyzwalają dużo śmiechu, który sprawia, że poczujesz w środku zadowolenie.

Czytaj więcej: Gokarty

Strzelnica

Strzelnica KrakówSokoli wzrok u człowieka pozwala dostrzegać wiele drobnych rzeczy na co dzień. Na przestrzeni tysięcy lat sokoli wzrok gwarantował przeżycie ludziom. Wypatrzenie roślin do jedzenia zapewniało byt na wiele tygodni. Wypatrzenie zwierzyny łownej to pierwszy punkt, upolowanie zwierzęcia wymagało dobrego wzroku. W XXI wieku ludzie nie muszą polować na zwierzęta ale sokoli wzrok przydaje się w wielu przypadkach.

Czytaj więcej: Strzelnica

Paintball

Paiintball KrakówCywilizowane zabawy w lesie są domeną turystów, którzy doceniają aktywny wypoczynek. Odkrywanie dzikich zakamarków, penetracja leśnych ustępów stanowi domenę prawdziwych twardzieli. Ukrywanie się w gęstych, dzikich zaroślach, zaczajenie na ofiarę i w końcu atak – tak wyglądało życie ludzi przez tysiące lat. Malownicze opowieści przodków budzą wypieki na twarzach słuchaczy. Słodkie czasy dzieciństwa obfitują w podchody mające na celu zdobycie celu.

Czytaj więcej: Paintball

Spływ pontonami

Powrót do przeszłości, do czasów kiedy ludzie byli zdani wyłącznie na siebie, zapewnia spływ pontonem w Szczawnicy. Przez wieki ludzie razenm poskramiali naturę, współpraca ludzka zapewniała powodzenie. Duch pracy zespołowej obecnie chyba nieco osłabł wskutek zdobyczy cywilizacji. Udane życie zawodowe to zasługa dobrych relacji z innymi, które wykształcają się w trudnych momentach. Pewność siebie wynika z umiejętności pokonywania własnych słabości. Organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm, po których pracownicy z entuzjazmem współpracują ze sobą i realizują z sukcesem różne projekty. Spływy pontonowe dziką górską rzeką to okazja do zahartowania ducha i zwiększenia pewności siebie. Spływ pontonem w Szczawnicy to zarazem świetna zabawa dla ludzi którzy potrafią cieszyć się życiem.

Czytaj więcej: Spływ pontonami

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu