Gokarty Kraków Atrakcje na urlopie to również zabawy. Jazda gokartem dostarcza niezapomnianych emocji. Uczucie jak na torze Formuły 1 jest znane nie tylko rajdowym kierowcom. Gokarty zapewniają dużo frajdy każdemu, kto odważy się poszaleć na torze rajdowym. Bezpieczna jazda małym samochodem stanowi doświadczenie edukacyjne przed wyruszeniem na prawdziwe drogi w Krakowie. Chwile relaksu spędzone na torze wyzwalają dużo śmiechu, który sprawia, że poczujesz w środku zadowolenie.

 Organizacja imprezy

Organizujemy jazdy gokartami w Krakowie w bezpiecznych warunkach. Bezpieczeństwo  turystów zapewnia doświadczony kierowca, który udziela instrukcji jak jeździć gokartem. Długoletnie doświadczenie instruktora za kierownicą samochodu daje Ci szansę poznania unikalnych doświadczeń. Komfortowe warunki wypoczynku w Krakowie połączone z jazdą gokartem stanowią spełnienie marzeń z dzieciństwa. Nie zwlekaj, rezerwacja jazdy gokartem pozwoli zaplanować urlop, zapraszamy.

 

 

 

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu