Powrót do przeszłości, do czasów kiedy ludzie byli zdani wyłącznie na siebie, zapewnia spływ pontonem w Szczawnicy. Przez wieki ludzie razenm poskramiali naturę, współpraca ludzka zapewniała powodzenie. Duch pracy zespołowej obecnie chyba nieco osłabł wskutek zdobyczy cywilizacji. Udane życie zawodowe to zasługa dobrych relacji z innymi, które wykształcają się w trudnych momentach. Pewność siebie wynika z umiejętności pokonywania własnych słabości. Organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm, po których pracownicy z entuzjazmem współpracują ze sobą i realizują z sukcesem różne projekty. Spływy pontonowe dziką górską rzeką to okazja do zahartowania ducha i zwiększenia pewności siebie. Spływ pontonem w Szczawnicy to zarazem świetna zabawa dla ludzi którzy potrafią cieszyć się życiem.


Organizujemy imprezy mające na celu podniesienie ducha zespołu i poprawę fizycznej sprawności. Dobra zabawa, wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu pomaga odzyskać jasność umysłu. Pełne bezpieczeństwo spływu pontonami po rzece gwarantują wykwalifikowani instruktorzy. Sprzęt, pontony i wiosła są w pełni bezpieczne, zostały wiele razy przetestowane w ciężkich warunkach.

 

 

 

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu