Strzelnica KrakówSokoli wzrok u człowieka pozwala dostrzegać wiele drobnych rzeczy na co dzień. Na przestrzeni tysięcy lat sokoli wzrok gwarantował przeżycie ludziom. Wypatrzenie roślin do jedzenia zapewniało byt na wiele tygodni. Wypatrzenie zwierzyny łownej to pierwszy punkt, upolowanie zwierzęcia wymagało dobrego wzroku. W XXI wieku ludzie nie muszą polować na zwierzęta ale sokoli wzrok przydaje się w wielu przypadkach.


Umiejętność dojrzenia niebezpieczeństwa na drodze czy na ulicy pozwala uniknąć zagrożenia. Dobry wzrok przydaje się na co dzień podczas pracy z komputerem, umiejętność dostrzegania potrzeb ludzi do też zasługa dobrego wzroku.

Relaks

Ćwiczenia na strzelnicy to dobra okazja aby sprawdzić swój wzrok i potrenować strzelanie do celu. Ogromna satysfakcja jaką daje trafienie w dziesiątkę powoduje przypływ dobrej energii i sprawia, że u człowieka rośnie poziom samooceny. Duża frajda ze strzelania do celu na strzelnicy uwalnia od emocji i sprawia, że człowiek zyskuje wewnętrzną równowagę.

Organizujemy imprezy połączone ze strzelaniem do celu na strzelnicy. Bezpieczeństwo uczestników zapewniają wykwalifikowani instruktorzy strzelectwa.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu