Komfortowe busy w KrakowieWszystkie samochody do transferu pasażerów posiadają świetne wyposażenie. Zaawansowana technika samochodowa w pojazdach do transferu turystów budzi podziw klientów. Każdy pojazd do transferu podróżnych posiada wyposażenie z najwyższej półki. Wszystkie auta są wyposażone w klimatyzację, zapewniającą komfort podróży latem i zimą. Auta służące do transferu turystów posiadają komfortowe siedzenia na których świetnie czują się pasażerowie o różnych gabarytach. Każdy samochód ma dużo miejsca na bagaże. Wyposażenie pojazdów obejmuje foteliki dziecięce, gwarantujące zgodność z normami co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieci.


Doświadczeni kierowcy mają za sobą kilkaset tysięcy kilometrów przebytych w różnych warunkach pogodowych w całej Europie. Wysoka etyka kierowców gwarantuje bezpieczny transfer turystów wraz z bagażami. Nasza flota luksusowych pojazdów do transferu turystów jest dostępna 24 godziny na dobę. Wysoka dostępność komfortowych pojazdów to gwarancja dobrej obsługi dużych grup turystów.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu