Komfortowe busy w KrakowieWszystkie samochody do transferu pasażerów posiadają świetne wyposażenie. Zaawansowana technika samochodowa w pojazdach do transferu turystów budzi podziw klientów. Każdy pojazd do transferu podróżnych posiada wyposażenie z najwyższej półki. Wszystkie auta są wyposażone w klimatyzację, zapewniającą komfort podróży latem i zimą. Auta służące do transferu turystów posiadają komfortowe siedzenia na których świetnie czują się pasażerowie o różnych gabarytach. Każdy samochód ma dużo miejsca na bagaże. Wyposażenie pojazdów obejmuje foteliki dziecięce, gwarantujące zgodność z normami co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieci.


Doświadczeni kierowcy mają za sobą kilkaset tysięcy kilometrów przebytych w różnych warunkach pogodowych w całej Europie. Wysoka etyka kierowców gwarantuje bezpieczny transfer turystów wraz z bagażami. Nasza flota luksusowych pojazdów do transferu turystów jest dostępna 24 godziny na dobę. Wysoka dostępność komfortowych pojazdów to gwarancja dobrej obsługi dużych grup turystów.

Naszą flotę tworzą następujące pojazdy:

Bus 7 osobowy - Mercedes Vito

Bus 20 osobowy - Mercedes Sprinter (2 sztuki)

Autobus 30 osobowy - MAN Temsa Opalin

Autobus 50 osobowy - Mercedes Tourismo

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu