Przejazdy Kraków - WiedeńTransfer z Krakowa do Wiednia zapewniają supernowoczesne, klimatyzowane busy. Stolicę Austrii dzieli od Krakowa duża odległość i 2 państwa: Czechy i Słowacja. Odległość Wiednia od Krakowa nie stanowi dla naszych busów przeszkody, duże odległości do Wiednia pokonujemy szybko i sprawnie. Zapewniamy dużo miejsca dla pasażerów i bagaży.

Podróż busem do Wiednia to tańsza alternatywa dla podróżnych rozważających lot samolotem do Wiednia. Podróż pociągiem z Krakowa do Wiednia wymaga sporo czasu i wiąże się z niedogodnościami komunikacyjnymi.

Organizacja przewozów na trasie Kraków – Wiedeń zapewnia szybki czas podróży do celu. Komfort i wygoda pasażerów podróżujących do Wiednia to nasz cel nadrzędny, odbieramy pasażerów bezpośrednio z dowolnego miejsca w południowej Polsce. Transfer do Wiednia obejmuje przewóz do dowolnego miejsca w stolicy Austrii, zapraszamy.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu