Transfer Balice

Transfer z lotniska Balice do Krakowa Do transferu z centrum Krakowa na lotnisko w Balicach zapewniamy kilka klimatyzowanych busów. Transport pasażerów do Balic dostosowujemy do warunków na krakowskich drogach. Omijamy korki i wybieramy takie trasy dojazdowe na lotnisko w Balicach, które zapewnią szybki dojazd pod terminal odlotów.

Czytaj więcej: Transfer Balice

Transfer Zakopane

Transfer Zakopane - KrakówTransfer z Balic do Zakopanego dla podróżujących publicznymi środkami transportu wiąże się z wieloma uciążliwościami, niepotrzebnymi nerwami i stratą cennego czasu, który można poświęcić na odpoczynek w stolicy Tatr. Zbiorowe środki transportu oznaczają również bardzo często brak klimatyzacji czy męczące przesiadki z bagażami, które mogą skutecznie  zakłócić Państwa urlop. Transfer z lotniska w Balicach do Zakopanego może jednak przebiegać w bardzo komfortowych warunkach, odbyć się w krótszym czasie i być gwarancją wypoczynku już na etapie podróży. Wszystko to zapewnia GetTrans!

Czytaj więcej: Transfer Zakopane

Transfer Pyrzowice

Transfer Pyrzowice - KrakówTransfer z Krakowa na lotnisko w Pyrzowicach w klimatyzowanym busie to naprawdę bardzo duża wygoda dla pasażerów. Jak wiadomo krótki czas przejazdu z Krakowa do Pyrzowic gwarantuje wyłącznie transport samochodowy. Dojazd innymi środkami transportu wymaga kilku godzin oraz przesiadek. Transfer realizowany przez GetTrans klimatyzowanym busem z dowolnie wybranego przez klienta miejsca w Krakowie na lotnisko w Pyrzowicach nie wymaga żadnych przesiadek, natomiast wiąże się z dużą oszczędnością czasu na transferze do Pyrzowic oraz zapewnia niezbędny czas na relaks dla turystów podczas podróży komfortowym pojazdem.

Czytaj więcej: Transfer Pyrzowice

Transfer Okęcie

Transfer Kraków - Okęcie WarszawaTransfer z Krakowa na lotnisko Okęcie zapewniamy w komfortowych warunkach. Nowoczesne, klimatyzowane busy z wygodnymi fotelami pomieszczą zarówno szczupłe jak i tęgie osoby. Szerokie siedzenia zachęcają do podróżowania w komfortowych warunkach bezpośrednio do Warszawy na lotnisko Okęcie. Dla dzieci mamy przygotowane wygodne, bezpieczne foteliki dziecięce, dzięki czemu mają zapewnione pełne bezpieczeństwo w podróży.

Czytaj więcej: Transfer Okęcie

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu