Transfer Pyrzowice - KrakówTransfer z Krakowa na lotnisko w Pyrzowicach w klimatyzowanym busie to naprawdę bardzo duża wygoda dla pasażerów. Jak wiadomo krótki czas przejazdu z Krakowa do Pyrzowic gwarantuje wyłącznie transport samochodowy. Dojazd innymi środkami transportu wymaga kilku godzin oraz przesiadek. Transfer realizowany przez GetTrans klimatyzowanym busem z dowolnie wybranego przez klienta miejsca w Krakowie na lotnisko w Pyrzowicach nie wymaga żadnych przesiadek, natomiast wiąże się z dużą oszczędnością czasu na transferze do Pyrzowic oraz zapewnia niezbędny czas na relaks dla turystów podczas podróży komfortowym pojazdem.

 

Lotnisko Pyrzowice

Transfer Airport PyrzowiceLotnisko Pyrzowice znajduje się na Górnym Śląsku, w niewielkiej odległości na północ od miasta Katowice. Bogaty wybór tanich lotów do wielu krajów europejskich sprawia, że podróże często mają początek właśnie na lotnisku w Pyrzowicach. Jednak na to lotnisko trzeba jeszcze się jakoś z Krakowa dostać. I tutaj właśnie rola GetTrans. Zapewniamy szybki, bezpieczny i komfortowy transfer na międzynarodowe lotnisko Pyrzowice. Gwarantujemy punktualny i bezstresowy dojazd na lotnisko.

Wszystkich Państwa, których interesuje transfer Kraków - Pyrzowice serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu