Transfer Zakopane - KrakówTransfer z Balic do Zakopanego dla podróżujących publicznymi środkami transportu wiąże się z wieloma uciążliwościami, niepotrzebnymi nerwami i stratą cennego czasu, który można poświęcić na odpoczynek w stolicy Tatr. Zbiorowe środki transportu oznaczają również bardzo często brak klimatyzacji czy męczące przesiadki z bagażami, które mogą skutecznie  zakłócić Państwa urlop. Transfer z lotniska w Balicach do Zakopanego może jednak przebiegać w bardzo komfortowych warunkach, odbyć się w krótszym czasie i być gwarancją wypoczynku już na etapie podróży. Wszystko to zapewnia GetTrans!

 Zakopane - udany wypoczynek

Kilkustrefowa klimatyzacja, foteliki dziecięce czy szerokie wygodne fotele są gwarancją przyjemnego transportu do Zakopanego. Transferu na najwyższym poziomie, który właśnie realizuje dla Państwa od wielu lat GetTrans! Nowoczesne busy wykorzystywane do transferu pasażerów z lotniska Balice w Krakowie mają dużo miejsca na wszystkie bagaże turystów. Dedykowany transfer do Zakopanego zapewnia prywatność wszystkim pasażerom, którzy z całą pewnością poczują się swobodnie i przede wszystkim zrelaksowani w trakcie podróży do Zakopanego. Zakopane dzieli od Krakowa odległość ok. 80 km, a piękna i niezwykle malownicza droga zachęca do podziwiania widoków gór. Warto w czasie transferu sięgnąć po aparat fotograficzny, aby uwiecznić wspomnienia z polskich gór.

Wszystkich Państwa, których interesuje transfer Kraków - Zakopane, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu