Maczuga Herkulesa Ojcowski Park Narodowy mieści się w pobliżu Krakowa. Dzikie, zielone lasy, biel wapiennych skał przywodzą na myśl czasy jurajskie. Dzikie odgłosy ptaków zamieszkujących ten pierwotny matecznik budzą w turystach przerażenie. Głębokie jaskinie wydrążone przez wieki, położone w lesie budzą respekt dla potęgi natury. Wysokie wapienne skały ciągną się przez wiele kilometrów aż do Częstochowy. Nieliczne ślady człowieka w postaci kapliczek, kościoła czy zamku w Ojcowie są często obiektem podróży turystycznych.

 Organizacja wycieczek

Organizujemy wycieczki do Ojcowa, zapewniamy wykwalifikowanych przewodników, którzy znają wszystkie skróty w głębokim lesie. Wygłodniali turyści mogą zakosztować lokalnych przysmaków. Spragnieni turyści po marszu w lesie mogą się napić wody z górskiego strumienia. Atrakcje turystyczne Ojcowskiego Parku Narodowego są znane wielu archeologom i wymagającym turystom. Dzięki nam, turyści mogą poznać najgłębsze zakątki Ojcowa i cieszyć się niezapomnianymi przeżyciami przez wiele lat, zapraszamy.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu