Auschwitz Birkenau - here German Nazi murdered people from all the EuropeObóz koncentracyjny w Oświęcimiu (Auschwitz) zbudowany przez hitlerowskie Niemcy w Polsce w czasie 2-giej wojny światowej to miejsce pielgrzymek wielu ludzi z całego świata. W tym miejscu widać jak duże było  okrucieństwo faszystów w czasie wojny. Holokaust który pochłonął miliony ofiar z całej Europy warto przypominać do czego prowadzi dyktatura, która nie toleruje odmienności.

W Oświęcimiu   szczególnie ucierpiały ludy zamieszkujące Europę Środkową: Żydzi, Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie. Pamięć o przeszłości pomaga unikać błędów w przyszłości, warto reagować na ludzką krzywdę od razu. Wycieczka do Oświęcimia stanowi ważny element edukacji przyszłych pokoleń. Wychowanie młodych ludzi zawiera w sobie szacunek do innych ludzi.

Obóz w Oświęcimiu stanowi niespotykany przykład barbarzyństwa hitlerowców. Siłowa likwidacja konkurencji to narzędzie słabych, faszyści przegrali wojnę. Obraz męczeństwa narodów przez faszystów w Oświęcimiu stanowi przesłanie na przyszłych pokoleń. Szacunek dla bliźniego, konkurencja umysłowa a nie siłowa to wartości tradycyjnie pielęgnowane od wieków w Krakowie.

Organizujemy wycieczki do Oświęcimia, zapewniamy pełną opiekę dla turystów. Bezpieczeństwo transportu zapewniają szybkie, nowoczesne klimatyzowane busy i wysportowani kierowcy.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu