Kościół w WadowicachOjciec Święty, pierwszy Polak na tronie papieskim pochodził z Wadowic , miasteczka położonego na południe od Krakowa. Małe miasteczko położone w pobliżu gór stanowiło naturalne środowisko rozwoju przyszłej głowy kościoła katolickiego. Świeże powietrze, piękne krajobrazy, zdrowa źródlana woda sprawia, że umysł szybko się rozwija. Przyszły papież tu spędził najmłodsze lata, potem jego rodzina przeniosła się do Krakowa.

 Papieskie miasto

Organizujemy wycieczki do Wadowic, na miejscu zapewniamy wytrawnego przewodnika, który pokaże wszystkie zakamarki i podwórka na których bawił się Papież.

 

Papieska kremówka z WadowicMłody Jan Wojtyła lubił słodycze, szczególnie upodobał sobie kremówki z Wadowic, za którymi tęsknił całe życie. Turyści też mogą poznać smak papieskich kremówek, które budują potęgę umysłu i ducha. Wycieczki do Wadowic organizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych, klimatyzowanych busów, zapraszamy.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu