Wycieczki Zakopane z Krakowa Zimowa stolica Polski przyciąga turystów przez cały rok. Wysokie góry, strzeliste szczyty Tatr są widoczne przy dobrej pogodzie z Krakowa. Tęskny wzrok turystów z daleka podziwiających Tatry może być zaspokojony z bliska. Bliskość Tatr sprawia, że do Krakowa często dociera silny wiatr, zwany Halnym, który wymiata zanieczyszczone powietrze. Droga do Zakopanego wiedzie krętymi, górskimi drogami które ciągle prowadzą do góry, gdzie znajduje się Zakopane.


Zakopane prezentuje się pięknie o każdej porze roku, latem można tu spotkać polskie gwiazdy filmu i show biznesu. Zakopane jesienią zyskuje tysiące nowych kolorów, dzięki lasom, które je otaczają. Zima w Zakopanem to okres, kiedy zjeżdżają tu narciarze z całej Europy. Wyśmienita lokalna kuchnia pozwala szybko zregenerować siły po pełnym dniu atrakcji. Spacer górskim szlakiem pozwala nabrać zdrowej opalenizny. Wycieczka na Kasprowy Wierch pozwala zanurzyć się w głębokich podniebnych chmurach.

Wycieczki

Wycieczki ZakopaneOrganizacja wycieczek do Zakopanego obejmuje wygodny transport z Krakowa klimatyzowanym busem, na miejscu opieka wykwalifikowanego przewodnika. Pełna opieka podczas podróży, doświadczony kierowca gwarantuje komfort podróży do Zakopanego, zapraszamy.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu