Transfery lotniskowe stanowią specjalność firmy od wielu lat. Usługi transportu osobowego świadczymy zgodnie z przepisami. Zapewniamy bezpieczny transfer turystów z lotniska Balice do różnych zakątków Krakowa i Polski. Spełniamy życzenia turystów i zapewniamy transfer z hotelu, motelu, z domu na lotnisko Balice. Flota luksusowych busów pracuje 24 godziny na dobę, zapewnia przejazdy z Krakowa na lotniska w całej Polsce. Przewozy turystów w komfortowych warunkach gwarantują wspaniałe wakacje i niezapomniane wrażenia. Usługi turystyczne w Krakowie na najwyższym poziomie spełniają oczekiwania wymagających turystów.

Wycieczki po Krakowie

Zamek w PrzegorzałachDla turystów organizujemy wycieczki w Krakowie. Turystyczne atrakcje Krakowa stanowią odkrycie dla wielu turystów. Wykwalifikowani przewodnicy turystyczni pokazują wszystkie zakamarki Krakowa i przedstawiają historie królów polskich. Tolerancyjny Kraków przez wieki zamieszkiwały różne nacje narodów: Żydzi, Niemcy, Rosjanie, Włosi, Francuzi. Pokojowa historia współpraca narodów jest szczególnie widoczna w Krakowie. Ukochane miasto polskiego papieża Jana Pawła II posiada wiele godnych zwiedzania zabytków sakralnych. Wskazujemy godne polecenia krakowskie hotele, apartamenty i hostele, gdzie można się dobrze wyspać.

 

Atrakcje turystyczne

Organizujemy profesjonalne wycieczki turystyczne z doświadczonym przewodnikiem. Kopalnia Soli w Wieliczce, obóz Salt Mine Wieliczkaw Oświęcimiu to żelazne punkty na mapie turystycznej Małopolski. Okoliczne atrakcje turystyczne obejmują zwiedzanie okolicznych zamków i parków narodowych. Zamek w Pieskowej Skale i Maczuga Herkulesa budzą zachwyt wielu turystów. Wycieczki do Wadowic pokazują drogę życia polskiego Papieża. Turyści kochają Zakopane, organizujemy wycieczki do zimowej stolicy Polski o każdej porze roku. Odkrywamy atrakcje turystyczne przed wszystkimi turystami, nie ukrywamy historii Krakowa i historii Polski. Oferujemy transfer z Krakowa do miejscowości turystycznych.

Rozrywka

Kładka Ojca BernatkaSpragnieni zabawy turyści mogą na nas liczyć. Organizujemy rozrywkę na świeżym powietrzu: paintball, spływy kajakowe po rwących, górskich rzekach czy rajdy samochodowe po dzikich bezdrożach. Jazda quadem czy skuterem wodnym to duża frajda, której nie sposób sobie odmówić. Udane imprezy w Krakowie obejmują rozrywkę pod dachem. Jazda gokartem to strzał w dziesiątkę, nie tylko dla dzieci, organizujemy również zajęcia dla dorosłych na sportowej strzelnicy. Odkrywamy przed turystami nocne życie Krakowa, duży wybór lokali rozrywkowych pozwala ukoić pragnienie po dniu pełnym wrażeń. Zimne trunki, smakowite jedzenie i duch zabawy ciągle obecny w Krakowie gwarantuje wspaniałe wakacje. Zapewniamy transfer na imprezy i odbiór z imprezy.

Biznes

Dla ludzi biznesu oferujemy międzynarodowe transfery do stolic europejskich: Berlin, Wiedeń, Budapeszt, Praga. Komfortowe przejazdy klimatyzowanym busami są w pełni bezpieczne. Dojrzali kierowcy mają wieloletnie doświadczenie na europejskich drogach i znają najszybsze trasy przejazdu do celu. Szybki dojazd na lotnisko w Berlinie czy dojazd na lotnisko Okęcie nie stanowi dla nas problemu. Odpowiadamy na potrzeby biznesu i spełniamy wszystkie życzenia podróżnych.

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby podnieść komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu